Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

Strana:   1 2 3 4 5

Poptávka

Text poptávky: *

Vaše jméno (firma): *
Kontaktní telefon: *
Kontaktní email: *

* Takto označené položky je povinné vyplnit.

Zpět bez odeslání

Účetnictví-LUKA s.r.o.

Společnost Účetnictví-LUKA je mladá rozvíjející se firma, která působí na trhu od počátku roku 2012. Zaměřujeme se na potřeby jak živnostníku,...

Horní brána 6, Hostinné

Jan Špelda

Nabízím profesionální fotografické služby pro Vaši firmu, živnost či pro modelky, rodinu, páry, novomanželé a školy. Fotografováním se zabýv...

Sládkova 901, Úpice

Nehtové studio

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS Nehtová modeláž, manikúra, manikúra P-Shine, masáže rukou, Vizážistika - líčení, poradenství Administrativní služby Mimoškolní výchova, kurzy, lektorká činnost, keramika. Prodej tzv. Zdravé kávy s houbou Reishi a ostatních produktů firmy DXN

Železničářská 506, Trutnov

DŘEVO-trade CZ,s.r.o.

Prodej dřeva, řeziva, dřevomateriálů: stavební- prkna, střešní latě, fošny, trámy, hranoly, QSB desky, OSB desky. Truhlářské- fošny, sušené řezivo, palubky, podlahovky. Eurohranoly všech rozměrů a dřevin - zastoupení několika evropských výrobců. Palivové dřevo- štípané tvrdé, štípané měkké.

Blešno 114, Blešno

D-program spo. s r.o. Jaroměř

Drátěný program, vybavení obchodů a provozoven. Prodejní stojany, drátěné sítě a háčky, stojánky na tiskoviny a DVD, otočné stojany. Kovovýroba, CNC ohýbání drátů.

Palackého 121, Jaroměř

Malířství a Natěračství Petr Škoda

Precizní malířské a natěračské práce. Malování byt i nebyt. prostor. Nátěry fasád, střech, podlah. Speciální chemické nátěry (nátěry bazén...

Netolická 1147/1, České Budějovice

Chvalim.cz

CHVALIM.CZ Portál shromažďuje především pozitivní reference na služby, řemeslníky, obchody, firmy, produkty a další komerční a nekomerční činnosti.

Trutnov

FMV -DESIGN s.r.o.

•Návrhy a výpočty hydraulických obvodů včetně simulací •Konstrukce řídících bloků ventilů •Poradenství a projekce hydraulických obvodů ...

č.p. 162, Horní Maršov

HANSEC s.r.o.

Instalujeme a servisujeme elektronické zabezpečovací systémy EZS, elektrické požární signalizace EPS, kamerové systémy CCTV, IP kamery, přístupové a docházkové systémy, videotelefony. Zabezpečení, alarmy, kamery a docházka do všech typů objektů.

Labská louka 668, Hradec Králové

Zingro s.r.o.

ZINGRO s.r.o. - zakládání s.r.o. a poboček v Polsku - virtuální kancelář - účetnictví - zprostředkovatel obchodu pro česko - polský trh - česko-polské expediční centrum Zingro s.r.o. je společnost, která Vám pomůže uspět na polském trhu. Pokud chcete expandovat a zvyšovat vaše zisky a obraty, jsme tu pro Vás.

Stolín 51, Červený Kostelec

MERTEN - Vladimír Mertlík

Nabízíme montáže a servis - domovní a průmyslové plynovody, plynové kotle, kotelny i nad 50 kW, rozvody vody, kanalizace, sanitární techniky, vytápění. Zajistíme inženýrské činnosti. Koordinátor BOZP při práci na staveništi dle zák. č. 309/2006 Sb.

Žireč 56, Dvůr Králové nad Labem

ČERPADLA VRCHLABÍ s.r.o.

On-line prodej - čerpadla (kalová, ponorná, dávkovací) KSB, WILO, EMU, SIGMA, GRUNDFOS, K+H Olomouc, ABS, ORPU, Aquatrading, čističky odpadních vod, zasněžovací systémy. Prodáváme ložiska a příslušenství Brammer, tlakové nádoby DUKLA.

Krkonošská 1107, Vrchlabí

DUKLA Trutnov, s.r.o.

Nabízíme montáže a prodej v oboru tlaková zařízení, topení a úprava vody. Vyrábíme expanzní nádoby, kotle, akumulační nádrže, vzduchojemy, vzdušníky, zásobníky, ventily, aparáty pro chemickou úpravu vody. Náš výrobek je Expanzomat, Aquamat, Ecotherm.

Elektrárenská 322, Trutnov

Magrix, s.r.o.

Nabízíme prodej a servis zemědělské techniky. Prodáváme traktory, kombajny MASSEY FERGUSON, krmné vozy SGARIBOLDI, stroje na zpracování a ošetření půdy DAL-BO, KHUN . Dopravní techniku - valníky, vlečky, manipulátory. Prodáváme maziva, oleje bp.

Dubenec

Step TRUTNOV

Nabízíme tlakové nádoby, vzdušníky, akumulační nádrže, kotle na biomasu, výměníky. Zajišťujeme montáže - kotelny, výměníkové stanice a potrubní systémy, předávací stanice.

Horská 289, Trutnov

Ing. PAVEL MURČO- prodej průmyslových strojů a vybavení

Nabízíme paketovací lisy na odpady 8-180T, lisy na papír, plasty, PET lahve, textil a jiný odpad. Montujeme třídicí linky na komunální a předtříděný odpad, třídicí mechanismy, síta, rotační separátory, drtiče. Bollegraaf - poradenství, servis, leasing.

Škroupova 540, Trutnov

ARGO-HYTOS s.r.o.

Nabízíme hydraulické prvky, rozváděče s různými druhy ovládání, proporcionální ventily s elektronickým řízením, tlakové, jednosměrné a škrticí ventily, agregáty, ovládací bloky a příslušenství, filtry a filtrační vložky ARGO-HYTOS.

Dělnická 1306, Vrchlabí

Josef Kyncl - stroje a zařízení

Nabízíme nákup a prodej obráběcích a tvářecích strojů. Nabízíme opravy, modernizace a přesuny. Stroje, CNC, lisy, rovnačky, válcovačky, ohýbačky, nůžky, buchary, soustruhy, automaty, frézky, brusky, vrtačky, vyvrtávačky, závitořezy, pily, svářečky.

Kpt. Jaroše 326, Trutnov

Reas-Pack s.r.o.

Nabízíme výrobu a prodej v oblasti obálky (z bublinkové fólie, vodotěsné, z LDPE, bezpečnostní PAC SAFE, pro bankovní sektor, nalepovací obálky na balíky). Dodáme potištěné lepicí pásky - balicí, výstražné, kancelářské, oboustranné.

U Trati , Hostinné

MIPAV

Nabídka vázacích prostředků. Dodáme vázací prostředky - ocelová lana, řetězy (dopravníkové, sněhové, lesnické), textilní popruhy (zvedací, nekonečné, upínací), smyčky, traverzy a svěrky, magnety, jeřábové váhy, oka, háky, svorky, třmeny.

Borovnice

Astir Vrchlabí, s.r.o.

Nabízíme papírové kotoučky do pokladen a faxů. Papírové ofsetové kotoučky, termo kotoučky, pokladní kotoučky a další papírenské zboží a kancelářské potřeby.

Českých bratří 1376, Vrchlabí

ADC CZ spol. s r.o.

Nabízíme projekty, prodej a montáže v oboru elektronické zabezpečovací systémy EZS. Dodáme pulty centralizované ochrany PCO, protipožární systémy EPS, televizní dohlížecí systémy CCTV, docházkové a kamerové systémy. Strukturované kabeláže.

Havlíčkova 9, Trutnov

Ing. Vladimír Voda - Hotel pod Pralesem

Nabízíme semináře, školení, pracovní porady, dovolenou, wellnes saunu, whirpool, masáže. Možnosti cykloturistiky a tenisového kurtu. Golf a lyžařské vleky jsou vzdálené 3km. Je zajištěn bezbariérový přístup.

Mladé Buky

HBW METAL DESIGN, s.r.o.

Nabízíme drátěný program. Poutače, obchodní stojany, stojany na tiskoviny, pohlednice, prospekty. Dále aranžovací sítě, blistrové háčky, drátěné poličky pro drátěný program.

Prostřední Lánov 18, Lánov

Dost Vrchlabí

Poskytujeme kompresory šroubové, pístové, stacionery, kompresory pro zasněžování, Schneider Bohemia, Atlas Copco, Orlík, pneumatické nářadí, rozvody vzduchu. Zabýváme se filtrací, úpravou stlačeného vzduchu a kondenzátu. Prodej, servis.

Vápenická 487, Vrchlabí

CODES CZ, s.r.o.

Nabízíme poradenství v oblasti obchodu, komunikace, využívání dotační politiky či úspor a řízení spotřeby elektrické energie.

Pražská 537, Trutnov

Václav Kučera- zprostředkovatelské služby

Zprostředkování obchodní činnosti.

Foerstrova 191, Trutnov

CITYBOARD, s.r.o.

Nabízíme prezentace společností, produktů, reklamních kampaní, aktuálních informací pomocí velkoplošných obrazovek.

Buková 389, Trutnov

Zemní a výkopové práce

Naše firma se zabývá kompletními výkopovémi úklidovémi terénními prácemi a vše ohledně stavebních a dokončovacích staveb.

Rudník Javorník

Dagmar Šnajdrová, podnikatelské poradenství

Nabídka podnikatelského a manažerského poradenství.

Národní 199, Trutnov

Köster - Česká republika, spol. s r.o.

Provozovatel svařovací techniky.

Nádražní 235, Žacléř

XANTIPA AGENCY, s.r.o.

Provoz reklamní činnosti s působností v oblasti fullservisu, reklamních kampaní a kompletního reklamního zastupování.

Bulharská 66, Trutnov

Quadra consulting, a.s.

Nabízíme ekonomické, finanční a kapitálové poradenství spojené se zpracováním ekonomických materiálů.

Krakonošovo nám. 133, Trutnov

Pavel Rodr, finanční poradenství

Nabízíme analýzu finančních produktů.

Vězeňská 91, Trutnov

Robb 42, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury se zaměřením na výtvarnou a reklamní fotografii. Specializace na grafickou a předtiskovou přípravu materiálů.

P. Křížkovského 211, Trutnov

Tomáš Grunt, reklamní služby

Nabídka reklamní agentury.

Horská 72, Trutnov

DIKRAM, s.r.o.

Nabídka lyžařských vleků a vybavení lyžařských a snowboardových areálů.

Horská 35, Trutnov

Aleš RYBÍN, s.r.o.

Provoz reklamních služeb.

Vodní 27, Trutnov

Aleš Kraus, reklamní služby

Možnost tvorby internetových stránek, prezentací, výroba letáků a tiskovin.

Mánesova 370, Trutnov

Atlan, a.s.

Nabízíme reklamu z fólie na samolepky, auta včetně zpracování grafiky. Realizujeme potisk triček a dresů.

Krakonošovo nám. 127, Trutnov

 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?