Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

BHB - OKNA spol. s r.o.

Nabídka a montáž - plastová okna (profily Gealan). Dodáme PVC okna, parapety, žaluzie, rolety, roletové systémy, kování, zimní zahrady, izolační dvojskla, dveře, dveřní výplně. Zajišťujeme rekonstrukce.

Náchodská , Trutnov

Vydavatelství ZiTo- Ivana Tomanová

Vydavatelské a nakladatelské činnosti v oblasti pohlednic, prospektů, a knih. Naše rodinné vydavatelství je specializováno na vlastní produkci neperiod...

Rýchorské sídliště 128, Svoboda nad Úpou

TOPENÍ LEVNĚ

Nabízíme prodej v oboru voda - topení - plyn - sanita (kotle, bojlery, radiatory, krby, kamna). Prodáváme značky: Dakon, Protherm, Ekoefekt, Junkers, Vaillant, Atmos, Viadrus, Varimatik, Slokov, DZD Dražice, Tatramat, Radik.

Petříkovická 189, Trutnov

Robert Adamčiak

Provoz, servis a pronájem nápojových a prodejních automatů ve firmách a institucích, nebo při krátkodobých akcích. Prodej instantních nápojů do au...

Kostelecká Lhota 37, Kostelec nad Orlicí

Martin Gregor

Výroba f3j modelů (větroňů), f5j modelů (elektro) a jiných produktů z laminátu. Výroba forem a kopyt.

Čajkovského 956, Hradec Králové

DŘEVO-trade CZ,s.r.o.

Prodej dřeva, řeziva, dřevomateriálů: stavební- prkna, střešní latě, fošny, trámy, hranoly, QSB desky, OSB desky. Truhlářské- fošny, sušené řezivo, palubky, podlahovky. Eurohranoly všech rozměrů a dřevin - zastoupení několika evropských výrobců. Palivové dřevo- štípané tvrdé, štípané měkké.

Blešno 114, Blešno

Jiří Pavel - Pila Jirven

Nabídka zpracování dřeva a pilařská výroba, výroba : trámy,fošny,prkna, truhlářské řezivo, impregnace dřeva proti houbám,plísním a dřevokaznému hmyzu, prodej štípaného palivového dřeva a štěpky

Na Písku 710, Rtyně v Podkrkonoší

bureš-instalace

Firma Bureš-instalace se zabývá dodáváním zařízení sloužící k vytápění a ohřevu jako jsou kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory, nebo termodynamické systémy, jejich zapojením a regulací a v neposlední řadě servisem. Řadu let se již stará o množství zákazníků s důkladnou péčí a spolehlivostí.

Slatina nad Úpou 241, Slatina nad Úpou

Hilby CZ - velkoobchod a maloobchod obuvi

Jsme výhradním dovozcem obuvi značky STEEL pro Českou republiku. On-line velkoobchodní a maloobchodní prodej klasické obuvi. Boty MERRELL, STEEL, KARINO, DEMAR, MAXIM, KRISBUT.

Havlíčkova 673, Kostelec nad Orlicí

Vaněk s.r.o. Trutnov

Vyrábíme tlakové nádoby a tlaková zařízení: vzdušníky, výměníky, větrníky, expandéry, vzduchojemy silníčních a kolejových vozidel, ohřívače vody ležaté i stojaté, zásobníky, filtry ...atd.

Elektrárenská 390, Trutnov

Luky a šípy HENRY

Výroba a prodej luků-šípů,Luky dětské,luky juniorské,luky pro dospělé,luky reflexní,luky kladkové,luky pro leváka.Šípy dřevěné,karbonové a laminátové.Veškeré příslušenství pro lukostřelbu.Prodej a opravy zbraní kategorie D.

Sedličky 25, Jičín

Holeček a syn

gastro technika a gastro zařízení, vybavení restaurací a kuchyní, gastro-inventář, sklo a porcelán, hygienický program, HACCP

Horská 10, Trutnov

Ing. Kužel Pavel

Zabýváme se převážně výrobou truhlářského řeziva a stavebního řeziva z modřínu a smrku. Dále u nás naleznete obkladové a podlahové palubky, lišty, čtyřstranně hoblovaná prkna a další sortiment související s pilařskou výrobou.

Mladé Buky 231, Mladé Buky

Mepap s.r.o.

Servis a prodej PC, notebooků, tiskáren, kopírovacích strojů. Kancelářské potřeby, obalové materiály.

náměstí Odboje 307, Dvůr Králové nad Labem

Reas-Pack s.r.o.

Nabízíme výrobu a prodej v oblasti obálky (z bublinkové fólie, vodotěsné, z LDPE, bezpečnostní PAC SAFE, pro bankovní sektor, nalepovací obálky na balíky). Dodáme potištěné lepicí pásky - balicí, výstražné, kancelářské, oboustranné.

U Trati , Hostinné

TEXson, s.r.o.

Nabídka, opravy a potisk plachet z technických textilií a PVC. Dodáme technické plachty, stany- párty-stany (i pronájem), bazénové vložky, markýzy s baldachýnem, přístřešky na karavany, bannery, sítě, ploty(scrimlen). Vyrábíme plachty na haly.

Prosečné

KARA Trutnov, a.s.

Nabízíme výrobu a prodej výrobků z kůže a kožešin. Kožená konfekce, bundy, kabáty, sukně, kalhoty, kabelky. Další sortiment je kožešinová konfekce, kožichy, čepice a límce, rukavice kožené i kožešinové, kožešinové předložky, kožešinová galanterie.

Bohuslavice 84, Trutnov

Nábytek amaro

Nabízíme válendy, dvoulůžka - polohovací a vyklápěcí, rozkládací lůžka, postele čalouněné, z lamina a masivu, matrace a lamelové rošty, ložnice, skříně, komody a doplňky. Dále zakázková výroba, prodej bytového nábytku a sedacích souprav.

Polská 477, Trutnov

G - Team Progres, spol. s r.o.

Modernizace kotelen a výměníkových stanic. Výstavby a opravy fluidních kotlů, montáž a opravy parních turbin, servis armatur a ventilů, rekonstrukce rozvodů tepla, revize tlak. zařízení. Svářečská škola, prodej svař. techniky, MaR.

Petříkovická 472, Trutnov

drevocom.cz

Naše firma se specializuje na prodej štípaného palivového dřeva v regionu Hradec Králové.

Na Státní 302, Holohlavy

ALLMO - PROFIL, spol. s r.o.

Nabízíme výrobu a montáž - hliníková a plastová okna, prosklené pláště budov, průmyslová vrata, zimní zahrady, automatické dveřní systémy, hliníkové a plastové dveře, fasády, světlíky. Dodáme hliníkové protipožární konstrukce a požární uzávěry.

Bílá Třemešná

KRPA Holding

Nabízíme papír nepromastitelný, bariérový, přímopropisující, ofsetový, recyklovaný, obálkový, kopírovací, tabelační a laserový. Izolační a ...

Nádražní 266, Hostinné

GRUND a.s.

Nabízíme koupelnové doplňky, předložky, závěsy a koupelnové tyče. Veškeré výrobky a produkty zakoupíte v našem internetovém obchodě.

Mlýnská 382, Mladé Buky

Líhnutí a chov drůbeže,chov bílích myší

Líhnutí drůbeže (48ks+384ks) Prodej domácích vajíček. Prodej domácích králíků. Prodej laboratorních bílích myší (holátka až dospělé)

H.Staré Buky, Staré Buky

Stavebniny KRKONOŠE, s.r.o.

Nabízíme prodej stavebního a hutního materiálu, stavebních hmot. Dodáme kompletní sortiment materiálů pro stavby a rekonstrukce - malty, cihly, izolace, sádrokartony, komíny, okna, dveře, omítky, fasády, dlažby, střechy, nářadí, chemie.

Poštovní 1175, Vrchlabí

BOWLING - CENTRUM s.r.o.

Provozujeme bowlingové a kuželkářské dráhy - výroba, prodej, výstavba, leasing. Nabízíme kompletní dodávky zařízení a příslušenství na klíč (včetně projektů). Poradenství v oblasti rentability a výstavby bowlingových a kuželkářských drah.

Náchodská 530, Trutnov

LINIA HM

Nabízíme výrobu, prodej a e-shop značkového spodního prádla. Dodáme dámské spodní prádlo a sportovní program Coolmax - dámské, pánské, dětské prádlo a doplňky (podprsenky, kalhotky, komplety, slipy, spodky, trika, šátky, šortky). Provozujeme zásilkový obchod.

nám. Hraničářů 823, Trutnov

Astir Vrchlabí, s.r.o.

Nabízíme papírové kotoučky do pokladen a faxů. Papírové ofsetové kotoučky, termo kotoučky, pokladní kotoučky a další papírenské zboží a kancelářské potřeby.

Českých bratří 1376, Vrchlabí

KMEKI COMPOSITES, s.r.o.

Kompozity, vyztužený plast, sklolaminát, laminát, aramid, karbon-kevlar a sendvičové díly pro automobilový průmysl, potravinářství, strojírenství, reklamu, včetně modelů a forem. Provádíme opravy laminátových předmětů např. nádrží.

Prostřední Lánov 156, Lánov

Bazény A&M Borovnička

Bazény - návrhy, výroba, prodej. Nabízíme stavby bazénů na klíč - zastřešení, pískové filtrace, fólie, bazénová chemie, solární kolektory, schůdky, tepelná čerpadla, protiproudy, vzduchovače. Poradíme s údržbou bazénu a chemickým ošetřením vody.

Borovnička

HBW METAL DESIGN, s.r.o.

Nabízíme drátěný program. Poutače, obchodní stojany, stojany na tiskoviny, pohlednice, prospekty. Dále aranžovací sítě, blistrové háčky, drátěné poličky pro drátěný program.

Prostřední Lánov 18, Lánov

PharmDr. Pavel Řádek

Nabízíme prodej rostlinných fytokomplexů - tablet, elixírů, sirupů, rostlinné kosmetiky. Certifikované, kvalitní, vysoce účinné produkty obsahují především jihoamerické a indické léčivé rostliny. Web obsahuje herbář léčivých rostlin a eshop.

Havlovice

TK OBALY, s.r.o.

Nabídka obalových materiálů z plastu a papíru (tašky, sáčky, fólie, obaly - rozměry i na zakázku). Dodáme kancelářské potřeby a papíry, gastro party, potravinářské obaly, kelímky, vaničky, hygienické potřeby, sanitární doplňky.

Národní 213, Trutnov

Nor Náchod, s.r.o.

Nabízíme prodej a zpracování hutního materiálu.

Lípová 509, Trutnov

Salon Ivet Tunová, s.r.o.

Nabízíme šití, prodej a půjčování svatebních a společenských šatů.

Jihoslovanská 31, Trutnov

Conatec, s.r.o.

Provádíme dodávky standardizovaných kontejnerů pro automobilový a dodavatelský průmysl.

Pražská 88, Trutnov

krmiva-tauchman

Velkoobchod , maloobchod , e-shop s krmivy a doplňky výživy pro psy . Zastoupení značek krmiv : Taste of the Wild , Essentials Foods , Nutra Gold Holistic , Magnusson . Veškerý sortiment skladem . Doprava nad 999,- zdarma . Kontakt : Pavel Tauchman , Dolní Olešnice 79 , 54375 . www.krmiva-tauchman.cz , Tel :605185319

Dolní Olešnice 79, Dolní Olešnice

JIPS, spol. s r.o.

Nabídka rostlinných produktů.

Temný Důl 71, Horní Maršov

Technické služby Žacléř, spol. s r.o.

Poskytování služeb v oblasti tepelného hospodářství, vodovodů a kanalizací. Provádění zemních prací. Vývoz a likvidace fekálií.

Nádražní 237, Žacléř

Galus Industries, s.r.o.

Prodej lyží a snowboardů.

Ke Stadionu 475, Žacléř

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?