Nacházíte se: Úvod - Dům, byt a zahrada

 

Dům, byt a zahrada

 

Strana:   1 2 3

Miloš Hrůza, podlahové krytiny

Nabízíme rekonstrukce interiérů.Nabídka dlažeb a podlahových krytin včetně pokládky. Prodej a montáž shrnovacích a čalouněných dveří a stropních kazet.

Prostřední Staré Buky 42, Staré Buky

BHB - OKNA spol. s r.o.

Nabídka a montáž - plastová okna (profily Gealan). Dodáme PVC okna, parapety, žaluzie, rolety, roletové systémy, kování, zimní zahrady, izolační dvojskla, dveře, dveřní výplně. Zajišťujeme rekonstrukce.

Náchodská , Trutnov

Krby Kamna Székely s.r.o. - Kamnářství Poděbrady

Naše rodinná firma Krby Kamna Székely, s.r.o. se pohybuje na trhu již od roku 1990. Zkušenosti v oboru kamnářství získáváme, na různých školeních...

Choťánky 74, Poděbrady

Ivana Šašková, sedací nábytek

Nabídka sedacích souprav a nábytku z lamina i masivu. Prodej bytových doplňků, zdravotních matrací a dětských pokojů. Možnost výroby na zakázku.

Kolmá 535, Trutnov

TOPENÍ LEVNĚ

Nabízíme prodej v oboru voda - topení - plyn - sanita (kotle, bojlery, radiatory, krby, kamna). Prodáváme značky: Dakon, Protherm, Ekoefekt, Junkers, Vaillant, Atmos, Viadrus, Varimatik, Slokov, DZD Dražice, Tatramat, Radik.

Petříkovická 189, Trutnov

bureš-instalace

Firma Bureš-instalace se zabývá dodáváním zařízení sloužící k vytápění a ohřevu jako jsou kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory, nebo termodynamické systémy, jejich zapojením a regulací a v neposlední řadě servisem. Řadu let se již stará o množství zákazníků s důkladnou péčí a spolehlivostí.

Slatina nad Úpou 241, Slatina nad Úpou

GAP - Zahradní a krajinářská architektura

Zabýváme se projektováním, realizací a údržbou nejen soukromých zahrad, ale i zelení v komerčních areálech a ve veřejném prostoru. Dále nabízíme zahradnické služby v oblasti: jednorázové i pravidelné údržby zeleně, střešní a zimní zahrady, vody a vodních prvků, kamenů, skalek, interiérové zeleně aj.

Vlčice u Trutnova

PROCHÁZKA CZ s.r.o.

Pronájem autojeřábů,montážních plošin,manipulátorů

Studnice,Starkoč 109, Náchod

www.biokrby-levne.eu

Prodáváme nejlevnější BIO KRBY spalující ekologické palivo bioethanol. Krby jsou levné, kvalitní a slouží jako dekorativní prvek v domácnostech, k...

Černilov

tesařství vobořil

montáž střech - veškerých dřevěných konstrukcí,vestaveb,pokrývačství a dřevěných doplnků

Stary Rokytník 201, Trutnov

Servis-chaty-chalupy

Nabízíme řemeslnou údržbu nemovitostí převážně chat a chalup.

Čistá u Horek č.p.11, Čistá u Horek

Happy pool s.r.o.

Výroba zastřešení pro Váš bazén nebo venkovní vířivku. Jsme nejlevnější na trhu. Napište nám pro vytvoření nezávazné cenové nabídky. Můžete si vybrat z několika barevných variant! Naše zastřešení Air Bubble je celoroční!!! Více informací na www.happypool.cz

Jiřího Purkyně 742/20, Hradec Králové

Malířství a Natěračství Petr Škoda

Precizní malířské a natěračské práce. Malování byt i nebyt. prostor. Nátěry fasád, střech, podlah. Speciální chemické nátěry (nátěry bazén...

Netolická 1147/1, České Budějovice

Ing. Luboš Dlabola, interiérová svítidla

Nabízíme prodej eletroinstalačního materiálu a jeho montáž.

Krkonošská 266, Vrchlabí

Levné stěhování bytů, stěhovací služby Trutnov

Stěhování všeho druhu, stěhování těžkých břemen, stěhovací služby, stěhování Vaší domácnosti, firmy, stěhování bytů, stěhování domů,...

Trutnov

HTP Trading s.r.o.

Jsme velkoobchodni a maloobchodni spolecnost zabyvajici se dovozem a prodejem exotickeho drivi na podlahy a terasy.

Na belidle 1628, Vrchlabi

Stěhovací služby, levné stěhování Trutnov

Stěhovací služby, stěhování Vaší domácnosti, firmy, stěhování bytů, stěhování domů, stěhování archívu, stěhování knihoven, stěhování ...

Trutnov

Matestav s.r.o.

Firma Matestav s.r.o. se zabývá prodejem stavebnin a poskytováním stavebních prací. Jsme schopni vám zajistit i vybudování čističky odpadních vod či opravit dům z programu Zelené úsporám.

Sokolovksá 258, Trutnov

Zahrada Krkonoše

Prodej a servis zahradní techniky- rotačních sekaček, řetězových pil, křovinořezů, plotostřihů, čerpadel, vysokotlakých myček, sněhových fréz, zahradního nábytku, grilů, bazénové chemie a nářadí Fiskars. Dále nabízíme drobné železářské zboží, lepidla, tmely, spojovací materiál.

Prostřední Lánov 26, Lánov

Kácení stromů, rizikové kácení stromů, zahrady Trutnov

Rizikové kácení stromů, ořezy větví stromů, výkup a prodej palivové dřevo, výkup stromů, výkup lesů. Práce pomoci vysokozdvižné plošiny, výškové práce pomoci lana, odstranění pařezů, frézování pařezů, zahradnické práce, realizace zahrad. Pro více informací navštivte naše stránky www.rizikove-kacenistromu.net

Trutnov

STARENT- PŮJČOVNA STAVEBNÍCH STROJŮ A NÁŘADÍ

Pronajímáme nářadí, vibrační desky a pěchy, sekací a demoliční kladiva, vrtací kladiva, průmyslové vysavače, elektrocentrály, svařečky, brusky...

Pražského povstání 543, Trutnov-Horní Staré Město

MLD s.r.o.

údržba a realizace trávníků a zahrad-sekání,vertikutace,pískování,hnojení,odplevelení. Kultivace půdy před založením nového trávníku. Prodej : hnojiva, travní směsi,zahradní obrubníky,kůrový mulč,substráty

Lípová 525, Trutnov

mobilní domy výroba

Firma zabývající se výrobou mobilních domů na zakázku.

Hradecká 164, Smiřice

HANSEC s.r.o.

Instalujeme a servisujeme elektronické zabezpečovací systémy EZS, elektrické požární signalizace EPS, kamerové systémy CCTV, IP kamery, přístupové a docházkové systémy, videotelefony. Zabezpečení, alarmy, kamery a docházka do všech typů objektů.

Labská louka 668, Hradec Králové

ALLMO - PROFIL, spol. s r.o.

Nabízíme výrobu a montáž - hliníková a plastová okna, prosklené pláště budov, průmyslová vrata, zimní zahrady, automatické dveřní systémy, hliníkové a plastové dveře, fasády, světlíky. Dodáme hliníkové protipožární konstrukce a požární uzávěry.

Bílá Třemešná

Stavebně-obchodní centrum, s.r.o.

Nabízíme prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky a doplňků do koupelny. Možnost návrhů koupelen na počítači.

V. Hálka 39, Vrchlabí

GRUND a.s.

Nabízíme koupelnové doplňky, předložky, závěsy a koupelnové tyče. Veškeré výrobky a produkty zakoupíte v našem internetovém obchodě.

Mlýnská 382, Mladé Buky

Nábytek amaro

Nabízíme válendy, dvoulůžka - polohovací a vyklápěcí, rozkládací lůžka, postele čalouněné, z lamina a masivu, matrace a lamelové rošty, ložnice, skříně, komody a doplňky. Dále zakázková výroba, prodej bytového nábytku a sedacích souprav.

Polská 477, Trutnov

Miroslav Hozda, vrata a brány

Nabízíme lité anhydritové samonivelační podlahy Knauf pro rodinné domy a podlahové topení. Prodáváme a montujeme garážová a průmyslová vrata, automatické pohony vrat a bran. Projekty rodinných domů, realizace staveb, stavební dozor.

Dolní Branná

KÁMENPRO - Prodej kamene.

Jsme firma zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem kamene z celého světa. Naším sortimentem jsou soliterní kameny, valouny, kačírky, ...

Výšinka Horní Žďár Hajnice

Stěhování CZ

Zajistíme stěhování rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří. V rámci doplňkových služeb mohou naši zákazníci využít např. stěhování v nočních hodinách a státních svátcích.

Hradec Králové

Stavebniny KRKONOŠE, s.r.o.

Nabízíme prodej stavebního a hutního materiálu, stavebních hmot. Dodáme kompletní sortiment materiálů pro stavby a rekonstrukce - malty, cihly, izolace, sádrokartony, komíny, okna, dveře, omítky, fasády, dlažby, střechy, nářadí, chemie.

Poštovní 1175, Vrchlabí

HELP - Jaroslav Waishaupt

Nabízíme prodej, dodávky a montáže průmyslových a garážových vrat a bran LOMAX a HÖRMANN. Široký sortiment stínicí techniky - všechny typy žaluzií, venkovní a vnitřní rolety, markýzy firmy SERVIS CLIMAX. Provádíme repase oken, nátěry, utěsnění.

Krkonošská 186, Vrchlabí

G.O.G. - koupelny

Nabízíme prodej a montáže koupelnového vybavení, obkladů a dlažeb. Provádíme rekonstrukce koupelen, bytových jader, stavební úpravy bytů, instalatérské a topenářské práce. Koupelny na klíč - návrhy, projekty, realizace (vany, sprchové kouty).

Pražská 705, Vrchlabí

Bazény A&M Borovnička

Bazény - návrhy, výroba, prodej. Nabízíme stavby bazénů na klíč - zastřešení, pískové filtrace, fólie, bazénová chemie, solární kolektory, schůdky, tepelná čerpadla, protiproudy, vzduchovače. Poradíme s údržbou bazénu a chemickým ošetřením vody.

Borovnička

Rada Glass, s.r.o.

Prodej potřeb pro domácnost.

Bulharská 55, Trutnov

Petr Amler, vrata a brány

Nabídka garážových vrat, bran a stínicí techniky.

Rolnická 70, Trutnov

Pavel Tomm- Prodej střešních krytin

Nabídka střešních krytin. Provoz klempířských, pokrývačských a tesařských prací.

Jaroslava Ježka 638, Trutnov

Silvie Chaloupková- Prodej obývacích stěn a skříní

Nabídka skříní a obyvacích stěn.

Maxima Gorkého 169, Trutnov

Petr Vanžura, zámky a kování

Nabízíme specializovaný obchod se stavebním a nábytkovým kováním. Prodej těsnění, konzolí, lišt, pojezdových profilů a spojovacího materiálu.

Spojenecká 69, Trutnov

 

Strana:   1 2 3

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?