Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla - Řemesla

 

Řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Krby Kamna Székely s.r.o. - Kamnářství Poděbrady

Naše rodinná firma Krby Kamna Székely, s.r.o. se pohybuje na trhu již od roku 1990. Zkušenosti v oboru kamnářství získáváme, na různých školeních...

Choťánky 74, Poděbrady

BHB - OKNA spol. s r.o.

Nabídka a montáž - plastová okna (profily Gealan). Dodáme PVC okna, parapety, žaluzie, rolety, roletové systémy, kování, zimní zahrady, izolační dvojskla, dveře, dveřní výplně. Zajišťujeme rekonstrukce.

Náchodská , Trutnov

Elektro Trachta

Elektromontážní a elektroinstalační práce od projektu po revizi. Prodej elektroinstalačního materiálu, osvětlení, TV techniky a domácích spotřebičů.

Na Veselce 1017, Úpice

Kramár

Klempířské a pokrývačské práce, umělecké klempířství, výškové práce. Kompletní montáže střešních krytin. Práce z plošiny. Natěračské práce.

Žireč 20, Dvůr Králové nad Labem

Tesařství - Švehla

Nabízíme - tesařské, pokrývačské a klempířské práce

Na Ohradech 203, Rtyně v Podkrkonoší

bureš-instalace

Firma Bureš-instalace se zabývá dodáváním zařízení sloužící k vytápění a ohřevu jako jsou kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory, nebo termodynamické systémy, jejich zapojením a regulací a v neposlední řadě servisem. Řadu let se již stará o množství zákazníků s důkladnou péčí a spolehlivostí.

Slatina nad Úpou 241, Slatina nad Úpou

GAP - Zahradní a krajinářská architektura

Zabýváme se projektováním, realizací a údržbou nejen soukromých zahrad, ale i zelení v komerčních areálech a ve veřejném prostoru. Dále nabízíme zahradnické služby v oblasti: jednorázové i pravidelné údržby zeleně, střešní a zimní zahrady, vody a vodních prvků, kamenů, skalek, interiérové zeleně aj.

Vlčice u Trutnova

vlček tomáš

Provádíme kompletní úpravy interiérů a malby bytových prostor, kanceláří apod. Renovace omítek,celoplošné sádrové stěrky, benátské št...

Černilov 351

Lubomír Srnský truhlářství, tesařství

Na zakázku vyrábíme dveře, schody, kuchyně, nábytek, obložení, okna euro, špaletová a jiná, tesařské konstrukce, střechy všech typů. Vše dodáme včetně dopravy a montáže, v jakýchkoli tvarech, rozměrech, barvách i dřevinách po celé České republice.

Prosečné

Gastro Makel

Gastro zařízení, vybavení do profesionální kuchyně Komplexní řešení pro gastronomická a stravovací zařízení Hlavním sortimentem prodeje j...

Radvanice ev.č.16, Radvanice v Čechách

tesařství vobořil

montáž střech - veškerých dřevěných konstrukcí,vestaveb,pokrývačství a dřevěných doplnků

Stary Rokytník 201, Trutnov

Martin Honců a Jiří Sahánek elektromontáže a satelity

Nabízíme revize, opravy a údržby elektrických zařízení nízkého napětí. Dodávky a montáže solárních fotovoltaických panelů a příslušenstv...

Žižkova 570, Vrchlabí

Zemní práce, demolice staveb Trutnov

Služby v oblasti demolice domu mechanizací. DEMOLICE, bourání staveb a jiných budov. Demolice stavby demolice strojem JCB4CX, otočný kolový bagr. DEMOLICE dřevo stavby, chaty, garáží ZEMNÍ PRÁCE výkopové práce mechanizací minibagr. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.zemniprace-demolice.net

Trutnov

Adekor - malíři pokojů, malování bytů Trutnov

Malování, lakování, zednické práce, sádrokartony, fasády, podlahářské práce. Provádíme malování bytů a domů, zajistíme vymalování firem a n...

Trutnov

KrbyNej

Provedeme realizaci krbu dle Vašeho přání s ohledem na technické možnosti. Cílem naší firmy je dokonalá a profesionální práce při realizaci krbu ve Vašem domě či bytu.

Kladská 970/69, Hradec Králové

Martin Gála - demoliční práce, demolice

Profesionální demoliční práce, demolice staveb, výkopové práce, bourací práce, autodoprava, odvoz odpadu a suti. Rozumné ceny. www.demolicniprace.com

Trutnov

Bourací práce, demolice staveb Trutnov

Bourací práce, demolice dřevěné stavby, demolice domu,ruční bourací práce v interiéru bytů, demolice, autogenní práce, výkup železa, odvoz odpadu, suti, kontejnery. Pro více informací navštivte naše stránky www.bouraci-prace.net

Trutnov

Zahradnické práce, zahrady Trutnov

Zahradnické práce na klíč, naše nabídka zahradnické služby: sekání trávy, sekání parkové trávy, sekání luční vysoké trávy, sekání ruderá...

Trutnov

VJ servis s.r.o.

Nabízíme zámečnické práce, výrobu a montáž ocelových konstrukcí.

Mladé Buky 384, Mladé Buky

GEODETICA ČR spol. s r.o.

Poskytujeme geodetické práce v katastru a ve výstavbě. Nabízíme poradenství v oblasti katastru nemovitostí včetně vypracování smluv.

Zoubkova 633, Kostelec nad Orlicí

Miroslav Hozda, vrata a brány

Nabízíme lité anhydritové samonivelační podlahy Knauf pro rodinné domy a podlahové topení. Prodáváme a montujeme garážová a průmyslová vrata, automatické pohony vrat a bran. Projekty rodinných domů, realizace staveb, stavební dozor.

Dolní Branná

Geodézie - ZPK Trutnov

vyměřování pozemků, komplexní služby pro katastr nemovitostí jako vyhotovení geometrických plánů, zařízení souhlasu stavebního úřadu s dělen...

Komenského 821 (budova ZPA), Trutnov

LAKOMAL VRCHLABÍ s.r.o.

Nabízíme malířské, natěračské a tapetářské práce, malby bytů, fasád, nátěry oken, dveří, střech, konstrukcí, nátěry Qualichem, protipožární nátěry, protiplísňové nátěry. Prodáváme barvy, tapety, nářadí, lišty. Míchání barev na stroji TEKNOS.

Krkonošská 274, Vrchlabí

Václav SVOBODA - VEROS

Prodej rozváděčů. Nabízíme rozváděče bytové, elektroměrové, stavební a průmyslové. Provádíme revize elektrických zařízení, silnoproudé a slaboproudé elektromontáže. Velkoobchodní prodej elektromateriálu. Elektroinstalace.

Úpské nábřeží 110, Trutnov

INSTALATÉR Jiří Tomek

Naší hlavní činností jsou rozvody potrubí v nových i starých objektech, rekonstrukce rodiných domů, bytů, koupelen, kuchyní, včetně dodávky mater...

Na hrázce 261, Hradec Králové

Rostislav Dušek - zemní práce

Nabízíme zemní práce a terénní úpravy, nabízíme pronájem stavební mechanizace.

Žireč 112, Dvůr Králové nad Labem

Jan Petráš SORP

Nabídka veškerých zednických prací, zateplování budov, rekonstrukce a výstavba rodinných domů.

Střítež 47

Truhlářské práce Průša

Zatěsňování dřevěných oken a dveří frézováním, renovace interiérů, montáže, truhlářské práce..

Starý Bydžov 144, Starý Bydžov

MERTEN - Vladimír Mertlík

Nabízíme montáže a servis - domovní a průmyslové plynovody, plynové kotle, kotelny i nad 50 kW, rozvody vody, kanalizace, sanitární techniky, vytápění. Zajistíme inženýrské činnosti. Koordinátor BOZP při práci na staveništi dle zák. č. 309/2006 Sb.

Žireč 56, Dvůr Králové nad Labem

G - Team Progres, spol. s r.o.

Modernizace kotelen a výměníkových stanic. Výstavby a opravy fluidních kotlů, montáž a opravy parních turbin, servis armatur a ventilů, rekonstrukce rozvodů tepla, revize tlak. zařízení. Svářečská škola, prodej svař. techniky, MaR.

Petříkovická 472, Trutnov

ČERPADLA VRCHLABÍ s.r.o.

On-line prodej - čerpadla (kalová, ponorná, dávkovací) KSB, WILO, EMU, SIGMA, GRUNDFOS, K+H Olomouc, ABS, ORPU, Aquatrading, čističky odpadních vod, zasněžovací systémy. Prodáváme ložiska a příslušenství Brammer, tlakové nádoby DUKLA.

Krkonošská 1107, Vrchlabí

Výškové práce Humňal

Nabízíme výškové práce, pokrývačství, klempířství, renovace eternitových a taškových střech, čištění a nátěry střech, fasád, konstrukcí. Provádíme protipožární nátěry ocelových, dřevěných konstrukcí, antikorozní ochrana, opravy a stavba komínů.

Maxima Gorkého 261, Trutnov

Tomáš Horký-zámečnictví

Nabídka služeb uměleckého kovářství a zámečnictví. Výroba oken, dveří, vrat, mříží, zábradlí, schodišť , konstrukcí a makrolonových přístřešků. Práce s nerzem. Provádění svářečských prací. Vlastní kovářská výroba. Vše od projektu až po realizaci.

Volanovská 409, Trutnov

Umbrella, s.r.o.

Nabízíme zemní a výkopové práce, demolice objektů, likvidace odpadu. Dále recyklaci, drcení a třídění stavebních odpadů, sanace ploch. Prodej tříděného kameniva, štěrků, betonového a cihelného recyklátu. Realizace základové desky a jádrové vrtání.

Jičínská 65, Trutnov

POPAS CZ, s.r.o.

Provozování hydroizolace střech.

Na struze 30, Trutnov

KODET

-Zemní práce se strojem UDS 114,terénní úpravy,inženýrské sítě,zpevněné plochy,demolice. -Autodoprava vozy Tatra + vlek -Kontejner Avia 31 -Stavební práce -Zprostředkování prodeje ornice -Opravy vozidel

Mánesova 113, Trutnov 1

KRBY KOBR

provozování krbů

Sv. Čecha 175, Vrchlabí

Ladislav Nevlida-zahrady

Provozovatel realizace zahrad.

J. A. Komenského 192, Žacléř

Jiří Novák - instalatérství a topenářství

Realizujeme rozvody vody, odpadu, výměnu a montáž vodoměrů. Nabízíme koupelny na klíč.

Železničářská 504, Trutnov

Brašnářství LENKA

Výroba a opravy brašnářských výrobků Výměna zipů, přezek, zámků, patentů, nýtů Opravy opasků, batohů, tašek, výměna uch Úpravy délky kalhot, výměna zipů v riflích, bundách Potahování stoliček, lehátek apod.

Sportovní 70, Hradec Králové

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?